Zadaj pytanie


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu i zakresie zgodnym z realizacją usług opisanych w polityce prywatności.

Restauracja

Restauracja "Zajazdu Pieprz i Wanilia" zaprasza Państwa w podróż pełną niezapomnianych wrażeń kulinarnych. Naszą podróż rozpoczynamy od jednej z przystawek restauracji, którą jest tatar wołowy z dodatkiem oliwy truflowej.Kolejnym przystankiem na mapie kulinarnych doznań jest specjalność kuchni "Pieprzny wieprz". Jest to polędwica wieprzowa w sosie z zielonego pieprzu. Na zakończenie podróży proponujemy coś lekkiego i słodkiego.

Zapraszamy także na wyśmienite "Leśne Kurcze" oraz "Rosół Królewski"

Sala restauracyjna mieści maksymalnie 160 osób. Sale są klimatyzowane. Jesteśmy także w stanie dostosować układ stołów do indywidualnych potrzeb naszych Gości.

Forma płatności: Gotówka, Karta płatnicza.

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.