Zajazd

To najlepsze imprezy rodzinne, firmowe a również doskonała restauracja na każdy dzień.

Nasz Zajazd polecamy szczególnie rodzinom z dziećmi, które mają ochotę odpocząć na naszym terenie zielonym od zgiełku miasta i zjeść coś pysznego.

Odnajdą u nas Państwo przemiłą atmosferę, fachową obsługę a co najważniejsze wyśmienitą kuchnię w rozsądnych cenach. Nasza kuchnia jest też bardzo zdrowa bo opiera się o świeże produkty od lokalnych dostawców. A jeżeli dodamy, że w naszej karcie znajdą Państwo dania kuchni polskiej takie jak polędwiczki w sosie z zielonego pieprzu, schabowy na cały talerz czy rosół gotowany na trzech rodzajach mięs... to myślimy, że się Państwo nie oprą naszej wspaniałej kuchni.

Mamy też specjalne, zdrowe i pyszne, menu dla dzieci - z bajkową kolorowanką. Ponadto dla najmłodszych mamy kącik zabaw z pluszakami i zabawkami, a także wspaniały plac zabaw na terenie zielonym.

Dla mam karmiących udostępniamy prywatne i wygodne miejsce. Posiadamy także specjalną łazienkę z przewijakiem dla niemowląt. Nie zapominamy o osobach niepełnosprawnych - wejście do lokalu jest wygodne, bez żadnych schodów, posiadamy także przystosowane toalety.

Ponadto nasz zajazd dysponuje gustownie urządzoną salą restauracyjną, salą bankietowo-weselną, nowoczesną salą szkoleniowo-muzyczną, placem zabaw, plażą oraz tarasem z wyjściem na ogród. Posiadamy także własny monitorowany parking.

Naszą specjalnością jest organizowanie imprez okolicznościowych, takich jak: Wesela. Przyjęcia. Chrzciny. Komunie. Urodziny. Kindrebale. Stypy. Konferencje i bankiety. Organizujemy także inne imprezy rodzinne i firmowe (dysponujemy projektorem tv).

Podczas imprez dla dzieci możemy zaproponować dodatkowe atrakcje takie jak: konkursy i zabawy z nagrodami, dmuchany zamek do skakania, mini-dyskotekę oraz bajki na dużym ekranie
 

Zajazd otwarty jest codziennie
 

Poniedziałek - Piątek:  godz 11:00-20:30
Sobota:  godz 12:00-22:00
Niedziela:  godz 10:00-20:00